Titles you rated
MidsommarRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Where the Wild Things AreRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
RBGRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
Saint LaurentRated ★ 4.0