Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0