Series
Ratings
54
Sex EducationRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0