Movies
Ratings
286
The InternRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 3.0