Series
Ratings
43
The HeirsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0