Titles you rated
- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0