Movies
Ratings
69
Love ForecastRated ★ 1.5
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Into the StormRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5