Series
Ratings
101- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Glass MaskRated ★ 4.0
Wife ReturnsRated ★ 5.0- Pink LipstickRated ★ 5.0
The Women's RoomRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
RomanceRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 4.0