Movies
Ratings
68
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
MossRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0