Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5- The Floating CastleRated ★ 3.0
The WarlordsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5