Series
Ratings
101
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
SubmissionRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5