Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0