Movies
Ratings
90
A Single ManRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 2.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.0
CartRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
New York MinuteRated ★ 1.0
The Nanny DiariesRated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 1.0
The House BunnyRated ★ 1.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 0.5
HellcatsRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 3.0