Movies
Ratings
238
My Scary GirlRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0