Series
Ratings
16
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- Phantom SingerRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0