Movies
Ratings
54
Bird BoxRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 1.0