Series
Ratings
353
Birdie BuddyRated ★ 3.5
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0
A Thousand KissesRated ★ 3.5
What is MomRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 5.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.0
My Love By My SideRated ★ 4.0
Smile, MomRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Love Cells Season 2Rated ★ 3.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 4.0
- Late Night HospitalRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0
Her Lovely HeelsRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.5
Star's LoverRated ★ 3.5