Movies
Ratings
124
SpellboundRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0