Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Red CarpetRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5