Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5