Movies
Ratings
23
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.5