Movies
Ratings
585
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Adam ProjectRated ★ 2.0
Red NoticeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0