Movies
Ratings
377
The MistRated ★ 4.5
DevilRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5