Series
Ratings
215
GhostRated ★ 1.0
Beating AgainRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 2.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 0.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 1.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
ResetRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 2.5
StyleRated ★ 1.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0