Series
Ratings
44
Deadwind Season 1Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0
AnthraciteRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Happy Valley Season 3Rated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 3.5
Happy ValleyRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
The Chestnut ManRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
TreasonRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Dear ChildRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
VortexRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5