Series
Ratings
140
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0