Titles you rated
The Legendary LighterRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0