Movies
Ratings
1791
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
DreddRated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 1.5
UnknownRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0