Titles you rated
PinocchioRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 1.0- Flowers for AlgernonRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 1.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.5- Chosun PoliceRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0