Titles you rated
Bring It OnRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.0- Lost City RaidersRated ★ 0.5
The CatRated ★ 1.0
Two MoonsRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 1.5
HairsprayRated ★ 2.5
OculusRated ★ 1.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 1.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0