Movies
Ratings
33
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0