Series
Ratings
28
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0