Titles you rated
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
 TarzanRated ★ 4.0 TarzanRated ★ 4.0
 The Lion KingRated ★ 4.0 The Lion KingRated ★ 4.0
 AladdinRated ★ 4.0 AladdinRated ★ 4.0
 Beauty and the BeastRated ★ 4.0 Beauty and the BeastRated ★ 4.0
 The Little MermaidRated ★ 5.0 The Little MermaidRated ★ 5.0
 The Jungle BookRated ★ 3.0 The Jungle BookRated ★ 3.0
 101 DalmatiansRated ★ 4.0 101 DalmatiansRated ★ 4.0
 Lady and the TrampRated ★ 3.0 Lady and the TrampRated ★ 3.0
 Sleeping BeautyRated ★ 4.0 Sleeping BeautyRated ★ 4.0
 CinderellaRated ★ 3.5 CinderellaRated ★ 3.5
 Alice in WonderlandRated ★ 3.0 Alice in WonderlandRated ★ 3.0
 BambiRated ★ 4.0 BambiRated ★ 4.0
 DumboRated ★ 4.0 DumboRated ★ 4.0
 PinocchioRated ★ 4.0 PinocchioRated ★ 4.0
 Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0 Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
 La Vie en RoseRated ★ 4.0 La Vie en RoseRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 Notting HillRated ★ 4.0 Notting HillRated ★ 4.0
 Romeo + JulietRated ★ 5.0 Romeo + JulietRated ★ 5.0