Series
Ratings
177
TunnelRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 1.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5