Series
Ratings
788- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The FableRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5