Titles you rated
- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0