Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5