Titles you rated
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 4.0
A Growing BusinessRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 3.5
The PacifierRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5