Titles you rated
Last NightRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 1.5
AnthropoidRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.0
Army of ThievesRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
ShameRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Way DownRated ★ 1.5
The BeekeeperRated ★ 1.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5