Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The MegRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5