Titles you rated
BuriedRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5- The SufferedRated ★ 0.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
SanctumRated ★ 3.0
Never Ending StoryRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 2.0