Movies
Ratings
58
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0