Series
Ratings
150
The CloserRated ★ 3.0
The CloserRated ★ 3.0
The CloserRated ★ 3.0
The CloserRated ★ 3.0
The CloserRated ★ 3.5
The CloserRated ★ 3.5
The CloserRated ★ 4.0- MR. BRAINRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 2.5- PerceptionRated ★ 4.0
- PerceptionRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5- PerceptionRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 4.0