Titles you rated
Fallen AngelsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
HeistRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5