Series
Ratings
61
Peaky BlindersRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5