Movies
Ratings
827
DunkirkRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The HuntressesRated ★ 0.5
TwinstersRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
TrainwreckRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5