Movies
Ratings
377
ElioRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Miss You AlreadyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5