Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0