Titles you rated
Hold My HandRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Everybody Say KimchiRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 5.0
Make a Woman CryRated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0
Temptation of an AngelRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0