Movies
Ratings
457
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5